Automobilių nuoma Kaune bus sėkminga, jei…

automobiliu nuoma kaune

Kartais tenka girdėti nusiskundimus „daugiau iš jų nesinuomosiu automobilio…“ Kodėl? Patrūkčioja pečiais, kažką numykia, o nieko tiksliai neatsako. Kodėl klientai būna nepatenkinti ir ką daryti, kad automobilių nuoma Kaune būtų naudinga ir sėkminga, kalbėjomės su Autorent24.lt nuomos vadybininkais. Jie papasakojo gana įdomių dalykų. Už kai kuriuos gali turėti net nemalonumų…

Taigi, pratęskime – automobilių nuoma Kaune bus sėkminga, jei…

… atidžiau skaitysite sąlygas dėl automobilio nuomos

Paprastai apie nepaskaitytas sutartis paaiškėja tada, kai reikia už kažką sumokėti papildomai. Ir nepatenkinti dažniausiai būna tie, kurie automobilius nuomojasi ne pirmą kartą. Tokie tie kauniečiai… Kai vadybininkas paklausia – ar sąlygos aiškios, tie atšauna „ne pirmą kartą nuomojuosi – viską žinau!“ Kai paprašoma pripildyti atvežto automobilio baką degalais ar sumokėti už vėlavimą pristatyti, rodos Perkūnas iš dausų nusileido – taip svaidomasi žaibais ir keiksmažodžiais, kad kartais net nejauku. O dar sako, kad lietuviai tylūs ir ramūs… Išeitis labai paprasta – pasiskaityti sutartį iki galo ne permetant ją akimis, o kiekvieną punktą atskirai. Neaiškūs punktai gali būti aptariami su vadybininku, kuris paaiškins apie galimas situacijas ir draudimus.

… neprilipsite prie konkrečios markės ar modelio

Pirmiausia, ką pamato žmonės, užėję į auto nuomos interneto puslapį, tai gražias automobilių nuotraukas. Koks nusivylimas būna, kai vietoj VW Golf tenka važiuoti su KIA Seed… Kaina ta pati, automobilio markė skiriasi. Parastai reiktų žiūrėti ne į konkrečią markę, o į automobilio klasę ir dydį. Parenkamas panašaus dydžio ir klasės kitas automobilis. Kodėl? Priežasčių gali būti daug – interneto puslapyje pasenusi informacija, tuo metu automobilis atsiduria servise, tvarkomi kiti dokumentai, nuolatinis klientas pratęsia nuomos periodą dar porai dienų ir t.t. Rezultatas – nepasitenkinimas ir burbėjimas. Atsiprašyti nesunku, bet kartais tenka išnuomoti ir geresnį automobilį, kuris yra laisvas.

… negalvosite, kad dabar jūra – iki kelių…

Virtinė avarijų sostinėje, nuskambėjusių žiniasklaidos kanalais 2018 metais atskleidė vien ydą. Vairuotojai sėda prie nuomoto automobilio vairo gerokai išgėrę, neatsargiai ir neatsakingai važiuoja, chuliganiškai elgiasi kelyje. Vis tiek automobilis nuomotas, turi KASKO draudimą. Taip, visi nuomojami automobiliai turi KASKO draudimus, tik su girtu vairuotoju važiuojantys ir žūstantys žmonės tokio draudimo neturi… Jie ne robotai, detalių nepakeisi. Automobilių nuomos bendrovės tikrai nenori prisidėti prie mirtingumo keliuose didinimo. Dėl to dabar keičiasi sutartyse numatytos sąlygos, kuriose taikomos vidinės baudos už neatsakingą vairavimą ir nuomoto automobilio eksploatavimą.

Automobilių nuoma Kaune bus sėkminga visada, kai tik nuomotas automobilis sulauks tokio pat požiūrio, kaip savas.