Autoservisai ne tik remontuoja

autoservisai

autoservisai

Autoservisai aktualūs kiekvienam vairuotojui. Prireikus pagalbos kreipiamasi. Tačiau autoservisai ne tik remontuoja, bet ir užkerta kelią gedimams, profilaktiškai patikrinę įvertina, kokias detales reikia keisti. Kai kurie žmonės pas meistrus vyksta prieš privalomąją techninę apžiūrą – taip įsitikinama, ar viskas tvarkinga. O kai kurie, deja, delsia, kol mašina subyra.

Pravartu žinoti, kad meistrai ne tik remontuoja, bet ir tikrina. Autoservisai nėra skirti vien problemoms spręsti. Jie skirti ir užkirsti kelią toms problemoms. Be to, yra tam tikrų dalykų, kuriuos pamiršus gresia nemenkos išlaidos. Pavyzdžiui, jei nepakeičiami tepalai, tai tikėtinas variklio taisymas…

Autoservisai, kaip ir kiekviena save gerbianti įstaiga, dirba atsakingai, stengiasi patenkinti poreikius ir pateikti gerą rezultatą. Darbai patys įvairiausi. Gali tekti ir stabdžių trinkeles keisti, ir važiuoklės stovį įvertinti, ir suprastėjusios traukos priežasčių ieškoti.

Turbūt nereikia aiškinti, kad vairuotojų įpročiai skirtingi, o tai lemia ir automobilio ateitį. Jei bildesiai, trūkčiojimai ir kiti dalykai ignoruojami, tai kažin kiek mašina tarnaus. O jeigu autoservisai atrodo suprantama stotelė, tuomet viskas puiku. Kai kurios mašinos labai patikimos, bet tai nereiškia, kad per dešimtmetį neprireiks jokio remonto.

Pigiau ar brangiau?

Autoservisai gali pateikti nevienodas kainas. Ką gi rinktis? Verčiau atseikėti didesnę sumą, bet būti užtikrintiems? O gal didesnis pinigų kiekis dar nėra kokybės rodiklis?

Gana dažnai manoma, kad brangiau yra kokybiškiau. Ar tai tiesa? Kiekvienas atvejis specifinis, nėra idealaus pavyzdžio, kuris iliustruotų visą servisų paslaugų pasiūlą ir kokybę. Bet jeigu vienur siūloma geriau ir brangiau, o kitur – pigiau ir su kompromisais, tikriausiai rinksitės pirmą variantą. Nes yra tikslingiau sumokėti solidesnę sumą ir išvengti kompromisų.

Greičiau ar lėčiau?

Dar vienas įdomus aspektas – darbo sparta. Ką rinktumėtės – greitesnė ar lėtesnį darbą? Atsakymas veikiausiai priklausytų nuo vieno svarbaus dalyko – pakaitinio automobilio. Jei tokia galimybė yra, tai darbo spartos klausimas tampa mažiau reikšmingas. O jeigu pakaitinės mašinos nesiūloma, tada teiraujamasi, kada pagaliau gedimas bus pašalintas.

Automobilių dirbtuvės – vieta, kurioje atliekama daug reikalingų darbų. Ne tik remontuojama, bet ir apžiūrima, įvertinama. O ir mandagumas nelieka paskutinėje vietoje, mat nemandagus personalas klientus atbaidytų. Daug dalių sudaro mašiną, daug kriterijų sudaro serviso pasirinkimą, daug dalykų turi išmanyti mechanikai…