Biuro baldų nuoma – inovatyvus būdas taupyti biuro kaštus

biuro baldų nuoma
Biuro baldai naudojami ne tik ofisuose, bet ir įvairiose įstaigose, parduotuvėse. Tokiais baldais prekiauja bene visos baldų prekyba užsiimančios įmonės. Tačiau, kaip ir kiekviena prekė, baldai gali būti nekokybiški ar tarnauti trumpesnį nei reikalinga laiką, o jiems sulūžus tenka pakeisti nauju. Tačiau gali nutikti ir taip, kad sulūžusio ar sugedusio baldo modelis jau nebegaminamas, o siekiant išlaikyti erdvės ir dizaino vientisumą, tenka patirti didžiules neplanuotas išlaidas ir pirkti visa komplektą biuro baldų. Retas kuris, planuodamas biuro erdvę, pagalvoja apie alternatyvą, galinčią sutaupyti pinigų, laiko bei nervų, mat biuro baldų nuoma Lietuvoje pakankamai nauja paslauga.

Taigi, kas ta biuro baldų nuoma? Baldų gamintojai ir tiekėjai, užsiimantys standartizuotų modelių biuro baldų prekyba, rado išties puikią verslo nišą. Galimybė ne įsigyti, bet išsinuomoti baldus yra leidžia išvengti didelių sąskaitų baldų įsigijimui ir šiuos kaštus paskirstyti tolygiai kiekvienam naudojimo mėnesiui. Negana to, atsiradus didesniam baldų poreikiui, tiekėjas gali pristatyti ir papildomą tokio paties dizaino baldą. Baldui sulūžus galima jį arba pakeisti nauju, arba pasinaudoti puikia proga ir pasikeisti visus ofiso baldus. Biuro baldai pirmiausiai turi būti praktiški, o nuomos sprendimas juos paverčia dar patrauklesniais.

Priklausomai nuo pageidaujamo dizaino ir baldų tipo, jų gali tekti palaukti arba planuotis šiek tiek iš anksto. Kodėl taip yra? Dalį baldų (populiariausius modelius) nedideliais kiekiais tiekėjas laiko sandėlyje, o štai mažiau populiarių baldų likučio sandėlyje nelaiko. Dėl šios priežasties jiems reikalingas papildomas laikas, kad būtų galima spėti pagaminti reikiamus baldus. Jei baldų likutis yra sandėlyje, jį galima išsinuomoti per 1-3 darbo dienas, tad atsiradus netikėtam poreikiui – tai pats lengviausias ir mažiausiai varginantis sprendimas. Nors tai ir pakankamai nauja paslauga, tačiau biuro baldų  nuoma skinasi kelią rinkoje – tikimasi, kad ateinančiais metais jų populiarumas vis išaugs. Kartu su paklausa išaugs ir baldų pasiūla, tačiau kaip ir nuomojantis bet kokį kitą prekę, reikia atsižvelgti į nuomos sąlygas ir įvertinti kainos bei kokybės santykį.