Drabužiai kūdikiams – ne tik pirkinys

drabuziai kudikiams

Būtų keista, jei kas nors pasakytų „drabužiai kūdikiams nesvarbūs, galima pirkti pačius pigiausius“. Juk drabužiai kūdikiams – toks svarbus pirkinys, kad nesirenkama bet ko, kreipiamas dėmesys į etiketes, teiraujamasi pardavėjų informacijos ir skaitomi aktualūs dalykai internete.

Kasdienis apsilankymas parduotuvėje

Drabužiai mažiesiems šeimos nariams nėra paprastas pirkinys. Pavyzdžiui, kai parduotuvėje į krepšį dedate kasdienę prekę, beveik neteikiate šiam procesui reikšmės. Tiesiog užsukate parduotuvėn, pasiimate, ką reikia, ir einate prie kasos. Be ilgų galvojimų, be didelių laiko sąnaudų. Žinoma, yra ir išimčių, nekasdienių pirkinių, pavyzdžiui, automobilio paieška ir įsigijimas užima nemažai laiko. Bet jeigu lyginame tualetinio popieriaus ritinėlį ir vaikišką megztuką, tuomet akivaizdu, kad antras pirkinys pareikalaus žymiai daugiau dėmesio.

Praktiškumas ir kokybė

Drabužiai kūdikiams nėra paprastas pirkinys, nes kaskart ieškant mažiesiems aprangos galvojama žymiai daugiau nei perkant savaitinį žurnalą ar arbatos dėžutę. Esama įvairių psichologinių aspektų, tarp kurių – tėvų ir vaikų ryšys. Juk kiekvienas sutiks, kad vaikai – brangiausias turtas. Ar po šių žodžių kas nors besvarstytų pirkti vaikui rūbą, kuris stokoja kokybiškumo? Kažin. Ir derėtų suprasti, kad tai ne vien kilnumo apraiška. Geri drabužiai juk perkami ir praktiniais sumetimais. Keli retoriniai klausimai: Greitai susidėvintis ar ilgaamžiškesnis? Gerai skalbiamas ar iškart susitraukiantis? Patogus ar keliantis susierzinimą? Atsakymai aiškūs, tiesa? Kokybė – ne butaforija, o realybė ir praktiškumas.

Praktiškas drabužis – ne tik patogus, bet ir gerai skalbiamas. Kiekvieni tėvai skalbimo klausia, kokios yra skalbimo savybės. Jeigu paaiškės, kad apranga vietoj švarios tapo susitraukusi… Arba normalus rūbas išsitampys kaip koks skuduras…

Kaina – svarbi ar ne?

O koks vaidmuo visoje šitoje sferoje tenka kainai? Nors kelnės ar bluzonas nekainuoja po kelis šimtus eurų, į piniginius reikalus nenumojama ranka. Nes iššvaistyti paprasčiau nei sutaupyti. Bene svarbiausia – rasti harmoniją tarp skūpumo ir išlaidavimo. Akivaizdus dalykas, kad kūdikiui drabužiai būtini. Bet kartais pirkimas tampa iššūkiu. Todėl derėtų apgalvoti ir suplanuoti, kokie pirkiniai šiuo metu aktualūs. Jeigu ruošiatės pirkti internetu, galite laikas nuo laiko pasižvalgyti į akcijas – taip susidarysite įspūdį, kas gero siūloma.

Kad ir kokios kalbos vyrautų apie kainas, užsiminus apie vaikiškus drabužius nuomonės suvienodėja: čia svarbiausia kokybė, o kaina atsiduria antrame plane.