Kas naujo 2018 metų vasaros rankinių „fronte“?

moteriškos rankinėsSparčiai kopiančios karjeros laiptais, visa širdimi besirūpinančios vaikais, laikančios visus keturis namų kampus ir nepamirštančios pasirūpinti savo išvaizda: ir kas sakė, jog moterys yra silpnoji lytis?! Tiesa sakant, pastarosios mažų silpnybių turi… Moteriškos rankinės – viena jų.  Mažos ir didelės, kokybiškos odinė ar jaukios, rankų darbo drobinės, ryškiaspalvės ir pastelinių spalvų – tiesiog neįmanoma pasakyti „stop“, kai visos tokio skirtingos! Pasižvalgykime, kokie mados vėjai šį šiltąjį sezoną vyrauja ant  mūsų pečių ar rankų bei padiskutuokime, ar naujos rankinės įsigijimas tikrai yra pinigų švaistymas?

Ekspertai, kalbėdami apie šį sezoną madingas rankines, vieningai teigia, jog pastarųjų „fronte“ nėra nieko naujo ir išskirtinio – populiariausios klasikinio stiliaus, solidžių geometrinių formų rankinės bei kuprinės. Norinčioms išskirti, rekomenduojama žaisti rankinių forma: populiarios gyvūnų formos ar kasdienius daiktus primenančios rankinės.

Natūralu, jog vasarą vyrauja švelnūs, pasteliniai atspalviai, o karaliauja, be abejonės, balta spalva. Jei tai atrodo šiek tiek nuobodu, galima paieškoti įdomesnių dekoravimo galimybių. Savo pozicijų vis dar neapleidžia kniedės, kutai, žvyneliai bei karoliukai. Vasarines rankines puošia ne tik gėlių raštai, bet ir gėlių dekoracijos. Akį traukia bei stilingu aprangos elementu tampa dryžiais margintos rankinės. Vis dar per daug konservatyvu? Nebijančios išskirti ar pasirodyti vaikiškai, gali drąsiai rinktis rankines, dekoruotas animacinių filmų elementais. Permatomos bei šiaudinės moteriškos rankinės vasarą nieko nestebina, tačiau kailinis variantas jau sulauktų susidomėjusių žvilgsnių, ar ne?

Akivaizdu, jog šių metų rankinių mados tendencijos nieko naujo nesiūlo, tad tinkamą variantą, gerai paieškojus, galima rasti ir savo spintoje. Tačiau jei jaučiate poreikį atsinaujinti, nevaržykite savęs! Technomada.lt siūlo moteriškų rankinių asortimentą, išsiskiriantį kokybe bei universalumu – prireikus rasite variantą tiek oficialioms progoms, tiek laisvalaikiui. Nauja rankinė gali pagyvinti pabodusį rūbų derinį ar praskaidrinti nuotaiką: priežasčių daugiau nei reikia, jog būtų galima paneigti teiginį, neva toks pirkinys tėra pinigų švaistymas. Negana to, išsirinkus klasikines, nuosaikesnio stiliaus rankines, galima neabejoti, jog šios tarnaus ir bus madingos ne vieną sezoną, o, metus kitus pailsėjusios spintos gilumoje, ir vėl galės sugrįžti ant „podiumo“ – juk mados linkusios greitai sugrįžti!