Muitinės tarpininko paslaugų privalumai

muitinės tarpininkaiVežant krovinius į Europos Sąjungos šalis ar transportuojant prekes į trečiąsias šalis,  gali iškilti įvairiausių nesklandumų. Neturėdami reikiamų žinių tvarkant muitinės postų formalumus, galite ne tik pažeisti įstatymus, bet ir nuostolingai pervežti krovinį. Todėl pasitelkti į pagalbą kvalifikuotus padėjėjus – išties geras sprendimas. Muitinės tarpininko paslaugos krovinių transportavimo procesus gali paversti sklandžiu ir paprastu darbu.

Visi muitinės procesai yra paremti dokumentų pildymu ir registracija. Be to, dažnai tenka atlikti įvairius matavimus ir patikras, kurie padeda nustatyti ar krovinys bei pervežamos prekės atitinka visas muitinės normas, jiems yra nustatomi mokesčiai ir atliekama visa eilė kitokių formalumų. Jeigu neturite patirties, su šiomis muitinės procedūromis gali būti sunku susidoroti. Todėl profesionalios muitinės tarpininkų įmonės turi kvalifikuotų atstovų sąrašą. Jeigu nutarsite pasinaudoti muitinės tarpininko paslaugomis, vienas iš jų Jums padės įveikti visus muitinės „sunkumus“.

Muitinės tarpininkai, pageidaujant klientui,  ne tik pildo ir įformina visus reikalingus dokumentus, bet ir visiškai atstovauja savo klientą atlikdamas visas muitinės pasienio kelio postuose reikalingas procedūras. Tai reiškia, jog jie deklaruoja krovinius ir prekes importo, eksporto ir tranzito procedūroms, įformina TIP CARNET procedūrą, tarpininkauja atliekant įvairiausius prekybinius sandorius. Taip pat pildo ir elektroniniu būdu pateikia muitinei Intrastato ataskaitą ir sutvarko visus reikalingus dokumentus: sertifikatus, leidimus, pažymas.

Visas esamas ir įmanomas procedūras, kurios atliekamos ir gali būti reikalingos muitinės pasienio kelio postuose, išvardinti išties sunku. Todėl muitinės tarpininko atstovas, išklausęs Jūsų poreikius, suteiks  konsultacijas apie visas konkrečiu  atveju  tikslingas ir reikalingas muitinės procedūras. Norėdami detaliau apie tai sužinoti ir pasikonsultuoti su kvalifikuotais muitinės tarpininkavimo specialistais, apsilankykite https://www.lez-terminalas.lt/.

Mes, tuo tarpu, jei vis dar abejojate ar verta investuoti į muitinės tarpininko paslaugas, pateiksime keletą šios veiklos teikiamų privalumų krovinių ir prekių transportuotojams:

  • Muitinės tarpininko paslaugos užtikrina greitą, sklandų ir įstatymų nepažeidžiantį dokumentų tvarkymą ir įforminimą;
  • Krovinių atvykimo ir išvykimo muitinės dokumentai paprastai sutvarkomi per vieną darbo dieną;
  • Paslaugas galite gauti pagal lankstų darbo grafiką, o, esant susitarimui, ir poilsio dienomis;
  • Muitinės tarpininko paslaugos apdraustos Civilinės atsakomybės draudimu;
  • Visos muitinės tarpininko paslaugas teikiančios įmonės atlieka eilę kitų paslaugų, susijusių su krovinių ir prekių pervežimu ir jos atitinka visus ES reikalavimus.