Paskola ūkininkui padeda išsiplėsti

paskola ūkininkui

Nuo seniausių laikų, šaka, kurioje naudodamiesi visais teikiamais gamtos ištekliais dirbo daugybė žmonių, yra žemės ūkis. Tai buvo pagrindinis pragyvenimo šaltinis, kuris buvo plėtojamas nuo seniausių, pirmųjų civilizacijų. Ūkininkavo visi, tiek nedidelės šeimos, tiek stambesni ūkininkai. Šiais laikais ūkininkavimo procesas tapo žymiai lengvesnis. Naujausios technologijos leido modernizuoti ūkius bei optimizuoti vykdomus ūkio procesus. Visa tai gerokai supaprastino ir palengvino visą ūkininkavimo veiklą.

Kaip žinome, pagrindinės išskiriamos ūkio šakos yra šios: žemdirbystė, gyvulininkystė, žemės ūkis, miškininkystė, pramonė bei paslaugos. Iš žemės ūkio šiandien yra išgaunami patys svarbiausi žmonėms produktai: maistas, žaliavos, pluoštai bei degalai.

Mes žinome bei suprantame, kokia svarbi ir didelė yra žemės ūkio ir žemdirbystės teikiama svarba, šiandien ir galvojant apie ateitį. Jeigu ir jūs pritariate mums, tai gali reikšti, kad ir jūs esate arba norite prisidėti prie šios, plačias galimybes atveriančios ūkininkų bendruomenės.

Todėl jeigu jūs, esate pasiryžę prisidėti prie vienos iš daugelio ūkio sričių bei esate užtikrinti, kad būsite puikiais savo srities specialistais, kviečiame jus žengti pirmuosius žingsnius jau dabar! Matote save kaip ūkininką, o galbūt jau esate ūkininkas? Norite pradėti ūkininkauti arba atnaujinti savo ūkį? Mes esame čia tam, kad jums padėtumėm!

Tikriausiai visi, ankščiau ar vėliau atsiduriame situacijoje, kuomet esame įsprausti į kampą ir negalime judėti į priekį. Norime imtis veiksmų, kurie reikalauja investicijų, tačiau neturime tam skirto kapitalo. Jeigu neturime pradinio kapitalo, negalime imtis veiksmų. Visumoje, esame tarsi įsprausti į kampą.

Galime jus nudžiuginti, kad visuomet galima rasti išeitį ir mes esame čia tam, kad jums padėtumėm. Todėl atsidūrus panašioje situacijoje, kuomet esate ribojami būtent dėl finansinių aplinkybių, išeitis yra pasinaudoti kredito unijos teikiama paskola ūkininkui.

Mes esame profesionalų komanda, padėsianti pasirūpinti jūsų saugia bei užtikrinta ateitimi. Mūsų kredito unija  gali tapti puikiu partneriu ilgalaikėms ateities perspektyvoms. Paskola ūkininkui gali būti sutvarkoma itin paprastai ir sureikiant išsamią informaciją.

Paskola ūkininkui ir jam taikomos sąlygos su kiekvienu klientu yra aptariamos individualiai ir žinoma, atsižvelgiant į kliento asmeninius poreikius. Siūlome jums mažus paslaugų įkainius ir galime pasiūlyti konkurencingą palūkanų normą. Esame lankstūs, sprendimus priimame greitai, nešvaistydami jūsų brangaus laiko. Mūsų kredito unijos specialistai padės išsirinkti optimaliausią jūsų poreikiams pritaikytą paskolos ūkininkui modelį.