Praktiška ir stilinga – priešingybės, kurios interjere puikiai dera

užuolaidos

Namų interjeras – įdomi tema. Ji ir plati, ir reikalaujanti pasukti galvą. Dizaino detalės – ir mažos, ir didelės. Kaip norite apipavidalinti vieną ar kitą kambarį? Kam teikiate daugiausia dėmesio? Ir kur ieškote reikiamų prekių? Užsukite į Tavosapnas.lt – čia rasite kai ko gražaus ir praktiško.

Ką rinktis – stilių ar praktiškumą?

Nuo seno žmones kamuoja klausimas, ką rinktis. Kas laimi, kai kovoja stilius ir praktiškumas? Ogi santarvė! Kaipgi taip? Ogi sukuriama tokių dailių ir patogumu džiuginančių daiktų, kad dėl grožio nereikia aukoti praktiškumo, o dėl praktiškumo nereikia nuleisti grožio kartelės.

Nesvarbu, apie kokią būsto erdvę kalbame (virtuvę, svetainę, miegamąjį…), minėtos dvi savybės išlieka aktualios. Puikus pavyzdys yra 3D patalynės komplektai. Paklojus lovą miegamasis tampa nepaprastas, mat 3D patalynės žavesys ir gyvybingumas viršija lūkesčius. Tačiau tai, kad patalynė graži, nereiškia, jog stokojama praktinių pliusų. Suderinama viskas. Vadinasi, stilius prieš praktiškumą nėra kova ir tai anaiptol nėra dilema. Praktiška ar stilinga – klausimas su aiškiu atsakymu. Ypač tada, kai renkatės prekes iš Tavosapnas.lt.

Derinti patiems ar samdyti dizainerį?

Kitas klausimas – interjero detales derinti patiems ar kreiptis į šios srities specialistą, t. y. į interjero dizainerį? Šiaip jau atsakymas priklauso nuo piniginės storio. Jei galite sau leisti, tuomet pasamdyti dizainerį būtų gana tikslinga.

Ką pasiūlytų interjero dizaino sferoje besisukantis asmuo? Profesionalas geba įvertinti situaciją kitu kampu. Įsigijote nedidelį butą ir nerimaujate, kad nepavyks susikurti tokios virtuvės, apie kokią svajojate? Per mažai ir ilgio, ir pločio? Pakvieskite dizainerį – virtuvė taps tarsi didesnė, bus aptariama gausybė dalykų ir randami geri sprendimai. Praktiški ir stilingi.

Kartais gali atrodyti, kad pasamdytas specialistas pernelyg kreipia interjerą į savo pusę. Svarbu nepamiršti, kad tai jūsų namai, tad jūsų žodis čia paskutinis.

Derinti patiems ar samdyti dizainerį? Vienareikšmį atsakymą vargu ar išgautume. Bet tikrai esama atvejų, kai toks sprendimas pasiteisina. Ir netgi labai pasiteisina.

Kiekvienas kambarys – skirtingi kriterijai

Verta užsiminti ir apie kambarių skirtumus. Svetainė ir miegamasis – lygybės ženklo čia nėra. Darbo kambarys ir virtuvė – vėlgi be lygybės ženklo.

Kaip jau supratote – patalpų įrengimas nėra monotoniškas, kaskart atsižvelgiama vis į kitokias ypatybes. Vienur valgoma, kitur miegama, tad išplanavimas, spalvos ir kt. gerokai skirsis.

Beje, įdomu tai, kad net ir svetainė svetainei nelygi, o miegamasis – miegamajam. Tačiau priešingybės interjere neprastai tinka.

Jeigu ir jūs norite, kad priešingybės interjere puikiai derėtų, nedvejokite ir užsukite į Tavosapnas.lt. Rasite visko daug – ne tik romanečių ar staltiesių, bet ir pledų, patalynės…