Šarvo durys butui, bei namams

sarvutos durys

Kokybiškos šarvo durys yra neatsiejama kiekvieno namo, buto ar bet kokio kito pastato dalis. Norint  užtikrinti savo šeimos, bei savo turto saugumą, labai svarbu investuoti į duris, kurios nepaliks jokių šansų ilgapirščiams ar kitiems nepageidaujamiems asmenims. Svarbiausi kriterijai renkantis vienas ar kitas duris yra jų gamybos būdas, konstrukcija, medžiagos iš kurios jos pagamintos, bei spynos kokybė, tvirtumas ir patikimumas. Taipogi reikia nepamiršti, kad šarvuotų durų įrengimas yra tiek pat svarbu, kaip ir pačios durys.

Šarvuotų durų privalumai

Šarvuotos durys turi daugybę privalumų, tad nenuostabu, kad dauguma butų ar namų gyventojų renkasi, būtent šarvuotas duris. Labiausiai akcentuojamas tokių durų privalumas, žinoma, yra saugumas, bet svarbu nepamiršti, kad kokybiškos šarvuotos durys užtikrins gera šilumos izoliacija namuose, taip pat apsaugos jus nuo laiptinėje ar lauke keliamo triukšmo ir atvirkščiai. Dėl savo konstrukcijos ir gamybos medžiagų jos yra tvirtos, ilgaamžės ir nereikalauja priežiūros. Šarvuotų durų pasirinkimas yra neapsakomai didelis, turėsite labai plačias spalvų, tekstūrų, bei matmenų pasirinkimo galimybes, lengvai rasite duris, kurios geriausiai dera prie jūsų namo ar buto interjero. Šarvuotos durys, geriau nei kito tipo buto durys apsaugo nuo vagių – jiems ženkliai sumažėja šansai įsilaužti. Tačiau svarbu pasirinkti ne tik geras duris, bet ir aukštos saugumo klasės spyną, kuri garantuotų jūsų saugumą. Šarvuotos buto durys, kaip ir lauko durys privalo būti sumontuotos tinkamai, geriausia ant mažiausiai trijų vyrių iš vidinės pusės, kad vagys negalėtų durų tiesiog išimti. Be to, duryse rekomenduojama sumontuoti plieninius kaiščius, kaip papildomą saugos priemone, kad net nupjovus vyrius jų nebūtų įmanoma iškelti.

Šarvuotų durų trūkumai

Net ir geriausi daiktai turi savų trūkumų. Pagrindinis šarvuotų durų trūkumas, kuris dažnai kelia nerimą pirkėjams – metalinė durų konstrukcija, nes metalas yra geras šalčio laidininkas. Metalines duris rekomenduojama montuoti gyvenant bute, kur jos puikiausiai sulaiko šilumą.

Šarvo durys būna dviejų tipų – uždaros arba atviros konstrukcijos. Jeigu duris montuosite lauke ir jas veiks šaltis bei drėgmė, rekomenduojame rinktis atviros konstrukcijos plieninį profilį ir oro tarpus užpildyti izoliacine medžiaga (akmens vata), kuri neleis kauptis drėgmei, bei izoliuos šaltį. Labai svarbu prisiminti, kad vien tik įsistatę šarvuotas duris negalime jaustis saugūs – kaip jau minėta, labai svarbu yra aukštos klasės spyna, vyriai ir pats sumontavimas. Gyvenant nuosavame name, taip pat reikėtų įvertinti bendrą namo saugą. Galbūt vagis gali lengvai įsilaužti per langą ar kitą nesaugią vietą ir jums reikėtų įsigyti ne brangias šarvuotas duris, o namų signalizaciją.