Urnos – nuo paprasčiausių iki prabangiausių

Populiarėjant mirusiųjų kremavimai ir tokiam laidojimo būdui atsiranda vis didesnis pasirinkimas, kur galima patalpinti pelenus. Ir nors ši speciali dėžutė vėliau ar anksčiau atsiduria po žeme, tačiau kai kurie žmonės jai negaili ir gana nemažos sumos pinigų. O kai kurie renkasi gana ekonomiškus variantus. Tačiau asortimentas yra toks platus, jog kiekvienas galės nesunkiai atrasti tinkamiausią variantą. Prie prabangiausių priskiriamos dažniausiai tos, kurios pagamintos iš marmuro ir išsiskiria savo unikalia išvaizda. O ir pati medžiaga yra nepaveiki nei aplinkos sąlygoms, nei laikui. Tačiau dalis žmonių nori ir paprastesnių variantų, kurie būtų artimesni įprastam laidojimui. Tuomet galima rinktis ir kitas medžiagas ir netgi medį.

Kiek jos kainuoja?

Kainos šioje srityje svyruoja labai smarkiai ir gali skirtis net ir dešimt kartų lyginant pigiausią ir brangiausią gaminius. Todėl įvardinti tikslią sumą, kiek kainuos urnos būtų sudėtinga, bent jau nepasirinkus konkretaus varianto. Kadangi galima rasti labai ekonomiškų variantų, kurių kaina siekia keliasdešimt Eurų. Taip pat galima rinktis ir vidutinio brangumo gaminius, kainuojančius virš 100 Eurų. O norintys išskirtinės prabangos ir tam negailintys pinigų gali išleisti ir kelis šimtus Eurų. Todėl tai yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas vadovaujantis tam tikrais kriterijais. Nors labai dažnai žmonės nežiūri į kainą ir prioritetą teikia išvaizdai bei renkasi labiausiai patinkantį variantą.

Kur jos parduodamos?

Urnos gali būti siūlomos ir laidojimo namų, kurie teikia praktiškai visas paslaugas. Taip pat jas galima įsigyti ir specializuotose parduotuvėse. Ir jas surasti tikrai nebus sudėtinga, ypač pasinaudojus internetu. Kur paieškos sistemoje pakanka suvesti dominančią frazę ir iškart galima rinktis iš daugybės svetainių bei internetinių parduotuvių. Todėl šis variantas ir būtų pats praktiškiausias. Kadangi niekur nereikės eiti ir visus variantus galima apžiūrėti sėdint namuose. Kas leidžia sutaupyti nemažai laiko. Taip pat nereikia skubėti rinktis ir galima lyginti skirtingų pardavėjų pateikiamą asortimentą bei kainas. O tuomet jau nebus sudėtinga pasirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.