FRONDITA, UAB pataria: kada samdyti buhalterį, o kada – įmonę

buhalteriai

Buhalterinė apskaita – būtina kiekvienai įmonei, nepriklausomai nuo to, kiek joje dirba darbuotojų. Kiekviena klaida įmonės buhalterijoje gali turėti liūdnų pasekmių, nes mokesčių inspekcijai teks aiškintis ir įrodinėti, kad tikrai nesate sukčius ir nebandote nuslėpti mokesčių. Taigi, patyręs buhalteris yra tiesiog būtinas. Tuo atveju, jei dvejojate ar skaičių ir įvairiausių formulių specialistą samdyti, o gal šį darbą patikėti buhalterines paslaugas teikiančiai įmonei, jums patars FRONDITA, UAB. Tai įmonė, kuri ne vienerius metus specializuojasi įmonių steigime bei buhalterinėje apskaitoje.

Kada verta samdyti buhalterį?

Nuolatinis buhalteris, kuris nuo pirmadienio iki penktadienio dirbtų jūsų įmonėje pravers tada, kai turite didelę įmonę, kurioje dirba daug žmonių. Toks specialistas bus geriau susipažinęs su įmonės finansine situacija, galės nuolatos konsultuoti ir pagelbėti, jei darbuotojas nusprendė netikėtai išeiti atostogų ir jam būtina paskaičiuoti atostoginius ar panašiose situacijose.  Tiesa, turint didelę įmonę, vieno buhalterio gali ir nepakakti, todėl svarbu suburti kompetentingų specialistų komandą, kad pavyktų išvengti klaidų.  Atminkite, kad už buhalterines klaidas ir pažeidimus atsako vadovas.

Kada kreiptis į įmonę

FRONDITA, UAB teigia, kad buhalterines paslaugas teikiančios įmonės turi nemažai pliusų. Visų pirma, nereikia buhalteriui sukurti darbo vietos: nereikia kabineto, kompiuterio ir kitų būtinų darbo priemonių, kurios papildomai kainuoja. Visų antra, nereikės jaudintis, kas sutvarkys buhalteriją, jei buhalteris susirgs, nereikės sukti galvos, kuom jį pakeisti, jei buhalterė išėjo dekretinių atostogų ir pan. Visas šias bėdas yra įsipareigojusi išspręsti įmonė, kuri teikia buhalterines paslaugas. Kita vertus, reiktų atminti, kad buhalteris „iš šalies“ turi keletą klientų, kurie jam yra vienodai svarbūs, todėl išskirtinio dėmesio tikėtis nereiktų. Įmonė, teikianti buhalterines paslaugas, gerokai protingesnis ir ekonomiškesnis pasirinkimas mažoms įmonėms.

Vis dar abejojate ir nežinote, kurį buhalterinės apskaitos variantą pasirinkti? Tokiu atveju, galite drąsiai kreiptis į FRONDITA, UAB. Įmonės patyrę specialistai atsakys į visus jums rūpimus klausimus, suteiks profesionalias konsultacijas ir žmogiškai patars, įvertinę jūsų individualius lūkesčius bei poreikius. Tvarkykite savo įmonės buhalteriją atsakingai, patikėkite ją patyrusiems specialistams.