Kada keisti automobilio stiklą, o kada pakaks remonto?

close-up photography of black vehicle during daytime

 

Automobilių stiklų keitimas nėra sudėtinga užduotis. Autoservisų profesionalai tai atlieka puikiai ir greitai. Be to, tai nekainuos daug pinigų. Tačiau langų keitimo vairuotojai vis tiek vengia, net tuomet, kai yra atsiradę įlenkimų, dauguma  atitolina keliones į autoservisą. Ar naudinga žinoti, kada reikia keisti stiklą ir kada gali pakakti įtrūkimus užpildyti?

Kada gali užtekti užpildo langams?

 

Pastebėjus įlenkimus ant automobilio stiklo, ne visada stiklą reikia keisti, kartais automobilių stiklai gali būti taisomi. Kai kuriuos įbrėžimus galima greitai pataisyti, nepaliekant jokių matomų žymių ant stiklo. Dažniausiai šis įdubimas atsiranda važiuojant žvyrkeliais ar nelygiu keliu. Nedidelis įlenkimas nekelia didelės grėsmės jūsų saugumui, tačiau jei nepataisysite, ilgainiui visas stiklas gali sudužti. Tai ypač pavojinga, jei įlenkimas yra ant priekinio stiklo. Nes šis tikslas yra atsakingas ne tik už vairuotojo matomumą, bet ir už transporto priemonėje esančių keleivių bei vairuotojų saugumą. Šiuo atveju taisymas yra labai paprastas. Įlenkimas bus sutaisytas specialiais įrankiais ir stiklas vėl atrodys nepriekaištingai. Todėl, jei įdubimas nedidelis, tik neseniai atsirado ir neišsiplėtė, geriausia nedelsiant kreiptis į profesionalus. Jie įvertins situaciją ir greitai suremontuos stiklą. Nereikėtų delsti, nes gali išsiplėsti įtrūkimai arba į juos patekti nešvarumų, todėl reikės pakeisti visą stiklą. Automobilio lango keitimas yra brangesnė paslauga nei skylutės užtaisymas.

Kada reikia keisti stiklą?

 

Jei stiklo įtrūkimas didelis arba jame susikaupė daug nešvarumų, neužtenka tik jį sutvarkyti. Šį stiklą reikia pakeisti. Nes per jį sunku įžiūrėti kelią ir bet kurią akimirką jis gali visiškai suskilti, sukeldamas pavojų vairuotojams ir keleiviams. Nors dažnai manoma, kad langų keitimas yra labai sudėtingas procesas, šis remontas iš tikrųjų atliekamas greitai. Svarbu tai patikėti profesionalui, kuris gali ne tik gerai pakeisti stiklą, bet ir suteikti darbo garantiją. Jei savo automobilį patikėsite profesionalams, jie stiklą pakeis tą pačią dieną. Keisdami pirmiausia išims seną stiklą, jį galima perdirbti. Tada meistras turi išvalyti likusį stiklą, pakeisti esamą gumą ir atlikti kitus parengiamuosius darbus naujam stiklui sumontuoti. Tik tada galima montuoti ir klijuoti stiklą. Šiam darbui labai svarbu naudoti profesionalias medžiagas ir originalius automobilinius stiklus. Tai suteikia geriausią darbo kokybės garantiją.