Kreditas internetu: kaip pasiimti?

kreditasKreditas internetu – tai paprastas būdas greitai pasiskolinti pinigų. Nors kai kurie žmonės mano, kad šis skolinimosi būdas populiarus tik tarp nepasiturinčių, ne pačiomis geriausiomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių žmonių – tai netiesa. Greitieji kreditai internetu populiarūs tarp įvairaus amžiaus, išsilavinimo ir įvairias pajamas gaunančių asmenų. Šiomis paslaugomis naudojasi studentai, kai reikia pinigų mokslams ar pragyvenimui, ar žmonės, neseniai savo santaupas atidavę paskolai ir ieškantys papildomų pajamų remontui. Kreditas internetu populiarus ir tais atvejais, kuomet mėgstate gyventi gerai, todėl kiekvieną mėnesį išleidžiate visą gautą algą, o pritrūkus pinigų, jų tiesiog trumpam pasiskolinate. Kaip ir kada pasiimamas kreditas internetu?

Būkite tikri, kad galėsite grąžinti

Paskolos internetu greitai išties gali įvertinti jūsų paraišką per keletą valandų ir pinigus pervesti dar tą pačią dieną, tačiau prieš prašydami paskolos, gerai pagalvokite, ar esate pajėgūs ją grąžinti. Daugelį pavilioja puikios sąlygos ir pigūs kreditai, tačiau vertėtų įvertinti savo padėtį ir ateities planus. Jeigu neturite darbo, jūsų pajamos žemos ir esate suplanavę nemažai pirkinių arba ketinate išvykti iš Lietuvos ir nežinote, kada turėsite naują darbą užsienio šalyje, verčiau pasistenkite išgyventi be paskolos. Nors įmonės, kurių pagrindinė veikla – kreditai, paskolos – suteikia puikias galimybes pasiskolinti pinigų, negrąžinant įmokų laiku, skaičiuojasi delspinigiai, baudos, vėliau galite turėti reikalų su antstoliais. Verčiau skolinkitės tiek, kiek tikrai galėsite grąžinti, o jei nesate tikri, palaukite, kol turėsite pakankamas pastovias pajamas.

Kaip pasiimti paskolą?

Jei jus domina nauji kreditai internetu ar paskolos internetu visą parą, vertėtų žinoti, kaip pasiimamos paskolos ir kokių tipų kreditus siūlo bendrovės. Rinkoje žinomi SMS kreditai, tarpusavio skolinimo platformos ir tradicinės paskolos. Tradicinės vartojamosios paskolos internetu ar kreditai automobiliui, verslui bei remontui suteikiami suvedant norimą sumą ir grąžinimo laikotarpį paskolų skaičiuoklėje, užpildant prašymo formą ir patvirtinant savo tapatybę. Jei paraiška įvertinama teigiamai, artimiausiu metu pinigai pervedami į jūsų sąskaitą. SMS būdu dažniausiai teikiamos mini paskolos internetu. Paslaugų teikėjo svetainėje aktyvuojate kreditų gavimo SMS žinutėmis funkciją, siunčiate žinutę su reikiamais duomenimis ir gaunate tolimesnę informaciją apie paskolą. Tarpusavio skolinimosi platformose kreditas internetu teikiamas iš fizinių asmenų, todėl žmonės įvardina savo pageidaujamas sumas, palūkanas ir grąžinimo laikotarpį bei laukia, kol atsiras investuotojas jų paskolai.