Kai nuosavi „ratai“ per maži, padėti gali mikroautobusų nuoma

automobiliu nuoma kaune

Žvelgiant į neviltį varančius transporto priemonių kamščius bei beviltiškai ieškant vietos savajam automobiliui daugiabučio namo stovėjimo aikštelėje, daugiau nei akivaizdu, jog namų ūkių, turinčių automobilį (kartais – ir ne vieną), kur kas daugiau nei šio neturinčių. Daugumos garažuose bei kiemuose stovi lengvieji automobiliai, tinkami komfortiškai nedidelės žmonių kompanijos kelionei bei nedidelio bagažo kiekio pervežimui, tačiau neretai pasitaiko situacijų, kai pastarųjų gabaritų neužtenka vienos ar kitos užduoties atlikimui. Jei nėra draugo, galinčio ištiesti pagalbos ranką, tiksliau – pagalbos „ratus“, aktualūs tampa mikroautobusai nuomai.

Mikroautobusai nuomai Kaune ar bet kuriame kitame, strategiškai patogiame Lietuvos mieste – misija nesudėtinga. Paslaugą teikiančių bendrovių pasirinkimas gana platus, belieka išsirinkti tą, kurios siūlomos sąlygos yra labiausiai patrauklios. Vieniems, ieškantiems mikroautobuso nuomai, pagrindiniu prioritetu bus paslaugos kaina. Kitiems – išsinuomotos transporto priemonės galingumas bei patogumas (nuomojami mikroautobusai gali būti ne tik su mechanine, bet ir automatine pavarų dėže) ar galimybė su šia iškeliauti už Lietuvos ribų. Norėdami rasti optimaliausią transporto nuomos variantą, nesidrovėkite užduoti aktualių klausimų paslaugų teikėjui. Nieko tokio, jei atsakymas į šiuos ir pateiktas interneto svetainėje ar paslaugą reklamuojančiame skelbime – geriau įsitikinti, jog vėliau nekiltų nesusipratimų.

Mikroautobusai nuomai Kaune bei kituose miestuose yra populiarūs dėl skirtingų tikslų. Tai įtakoja ne tik transporto priemonės dizainą bei techninę charakteristiką, bet ir nuomos kainą. Žemiau pateikiami tikslai, kurių vedini žmonės dažniausiai kreipiasi į transporto nuomos bendroves (aišku, gali pasitaikyti ir išskirtinių atvejų, kai klientui prireikia, pavyzdžiui, mikroautobusu pervežti itin subtilų krovinį).

  • Didesnio skaičiaus žmonių pervežimui Lietuvoje ar užsienyje.
  • Daiktų gabenimui Lietuvoje bei užsienyje.
  • Organizuojant vieną ar kitą šventę.
  • Persikraustymui iš vienos vietos į kitą.

Mikroautobusai nuomai gali būti siūlomi ir su vairuotoju. Tai, savaime suprantama, papildomai apmokestinama, tačiau kai kuriais atvejais itin reikalinga paslauga. Įsivaizduokite situaciją, kai, vienai iš mergvakario dalyvių, tektų atsiriboti nuo šventės linksmybių bei apsiimti vairuotojo pareigas. Ne ką mažiau nepavydėtina padėtis, kai, pirmą kartą vairuojant didesnių gabaritų transporto priemonę, reikėtų pervežti vertingą krovinį. Reikėtų įvertinti visas aplinkybes bei išsirinkti mikroautobuso nuomos variantą, geriausiai atitinkantį konkrečius poreikius.