Paskolos refinansavimas ir ženklai, rodantys kad jums reikia pokyčių

refinansavimasGalima sakyti, kad suteikiamas refinansavimas – tai ir pagalba, ir paspirtis žmogui susimąstyti, ką jis padarė ne taip, kad negalėjo grąžinti paskolos. Net jeigu jį užklupo force majore tipo nelaimės, net ir tais atvejais jis galėjo turėti tam tikras garantijas. Daugeliu atvejų, galima kaltinti patiklumą, lengvabūdišką elgesį, per mažas pastangas planuojant, impulsyvų pirkimą ir pan. Tad jeigu ką tik refinansavimas jums išgelbėjo situaciją, metas susimąstyti, ką iš tiesų turėtumėte keisti savo gyvenime.

Pasirinkite tinkamą refinansavimo sprendimą

Galima įsivaizduoti, kad tuomet, kai atsiranda ši problema, pirmiausia ją (finansinę bėdą) ir reikia išspręsti. Taigi, ne kas kita, o būtent paskolos refinansavimas jums čia turėtų būti prioritetas Nr. 1. Geriausia ieškoti tokios vietos, kur yra visa platforma kreditų siūlytojų ir paskolos įsiskolinusiems gali būti suteikiamos kur kas paprasčiau. Sutarkite normalias sąlygas, laimėkite dar laiko. Tai kainuos papildomas išlaidas, tačiau tai paskutinis ir geriausias jums suteikiamas šansas.

Padarykite taip, kad iškart imtumėte gauti daugiau įplaukų

Jeigu galvojate refinansavimas, kas tai, ir manote, kad atsakymas yra tiesiog – prekreditavimas – tuomet galimai klystate. Mat taip atrodo tik iš šalies. Iš tiesų tai yra priminimas jums, kad, visų pirma, turite pradėti gauti didesnes įplaukas. Juo labiau dabar, kuomet nors ir laimėjote laiko, tačiau skola padidėjo. Jau ankstesnių įplaukų turbūt nepakakdavo išsimokėti paskolai, tad kol vyksta paskolos turintiems isipareigojimu išmokėjimas iš kito kreditoriaus sąskaitos, ką jūs privalote padaryti, tai rasti kažkokį gerą sprendimą ir sugalvoti, kaip jums gauti daugiau pinigų. Ar tai bus kalbos su vadovais, kad jums keltų algą, ar naujo arba papildomo darbo paieškos, atnaujinta pelninga veikla ar bet kas kitas, tačiau akivaizdu, kad kuo greičiau turite sugalvoti, iš kur gauti didesnes nuolatines pajamas. Ir ne tik tam laikotarpiui, kuomet bus mokama paskolu refinansavimas internetu, tačiau kur kas ilgesniam laikui.

Apmąstykite savo impulsyvų elgesį

Tai netaikoma visiems, tačiau kai kam, gali būti, greituju kreditu refinansavimas išgelbėjo situaciją dėl to, kad prieš tai buvo daug impulsyvaus elgesio. Gal neplanavote, kaip grąžinsite kreditą. Gal susigundę kokia nors akcija ir pirkiniu, tuojau pat puldavote pirkti. Gal taip elgiatės parduotuvėse, gal laisvalaikiu kažką užsisakinėjate internetu. Pamąstykite apie visus tuos impulsyvius kartus, kuomet taupymui skirti pinigai buvo kažkur labai greitai išleisti. Galvokite, kaip ateity užkirsti tam kelią, kaip mokytis iš savo klaidos.

Raskite daugiau saugiklių savo gyvenime

Skolu refinansavimas – tai trumpalaikis, nors ir efektyvus sprendimas. Daugeliu atvejų – tai vienakartis pasirinkimas. Nes refinansavimas isiskolinusiems  paprastai ir suteikiamas tik kartą. Pagalvokite, kokie kiti saugikliai jūsų gyvenime galėtų veikti bet kokios bėdos atveju:

  • Geri tarpusavio ryšiai su giminėmis (sutarkite su jais);
  • Geri ryšiai su draugais ir kaimynais (padės nebūtinai finansinės, bet kitos bėdos atveju);
  • Santaupos;
  • Pirkimas vertingų daiktų, o ne jų nuomojimasis, nes vėliau pinigus bus galima atgauti;
  • Socialinis aprūpinimas ir garantijos iš valstybės (dėl to reikia mokėti mokesčius ir jų neslėpti);
  • Privatus draudimas (jeigu viskas priklauso, pvz., nuo jūsų sveikatos);
  • Pensijų kaupimas (galvojant apie dar vėlesnius laikus).