Šiuolaikinė ženklinimo įranga prisitaiko prie individualių gamybos poreikių

Kokybiški ženklinimo įrenginiai palengvina ženklinimo darbus ir atitinka individualius gamybos poreikius. Šiuolaikiška, inovatyviomis technologijomis pagrįsta PRINTMARK ženklinimo įranga gali užtikrinti optimalius rezultatus, nepriklausomai nuo to, ar ieškote įrangos vos kelioms spausdinimo užduotims ar jus domina profesionali technika itin sudėtingiems spausdinimo darbams.

Kelkite individualius reikalavimus

Ženklinimo įranga privalo atitikti jūsų lūkesčius. Jei jus domina technika, skirta namų ūkio užduotims, tuomet itin galinga, pramonės sektoriui skirta įranga negalės užtikrinti produktyvaus darbo – tokia įranga užims daug vietos, o jos eksploatacinės išlaidos bus visiškai nepamatuotos jūsų tikslams. Ir priešingai, jei galvojate apie įrangą, skirtą sudėtingoms užduotims, žinoma, kad buičiai pritaikyti ženklinimo prietaisai negalės užtikrinti nei greito darbo, nei tinkamų išlaidų paskirstymo.

Pramoninė ženklinimo įranga

Vienas dažniausių pirkėjų pasirinkimų – pramoniniai produktų ženklinimo įrenginiai, skirti produktyviam gamybiniam darbui. Šiuo atveju ženklinimo įrenginių įvairovė labai didelė. Paprastai išskiriamos dvi pagrindinės grupės: kontaktiniai ir bekontakčiai produktų ženklinimo įrenginiai. Kontaktiniai produktų ženklinimo įrenginiai kontaktuoja su produktu. Konkrečiu atveju gali skirtis ženklinimo dažai, todėl ši grupė dar gali būti skirstoma į juostelinius arba dažų ritinėlių įrenginius. Bekontakčiai produktų ženklinimo prietaisai pasižymi tuo, kad reikalingą informaciją ant produkto užneša per atstumą. Šiuo atveju galima išskirti lazerinius, rašalinius ir čiurkšlinius įrenginius.

Patikimi PRINTMARK sprendimai individualiems pirkėjų poreikiams

Rinkdamiesi PRINTMARK būsite tikri, kad gausite patikimą techniką, kuri užtikrins ilgaamžius rezultatus. Dirbdama su profesionaliais gamintojais, įmonė gali pasiūlyti tinkamus sprendimus tiek namų ūkiui, tiek biurui ar gamybai. Priklausomai nuo konkrečių jūsų poreikių, įmonės konsultantai padės išsirinkti tinkamiausią ženklinimo įrangos modelį, patars dėl įrangos naudojimo ir jos eksploatacijos sąlygų.

UAB PRINTMARK GROUP yra vienas stipriausių ir geriausiai Lietuvoje žinomų pramoninių ženklinimo sistemų bei medžiagų gamintojų, platintojų ir projektuotojų. Įmonė siūlo profesionalius sprendimus produkcijos bei pakuočių kodavimui, ženklinimui ir etiketavimui. Ne vienerius metus būdama rinkos lyderė, įmonė ypatingą dėmesį skiria produktų kokybei, todėl siūlo patikimus, ilgaamžius, patogiai naudojamus ženklinimo prietaisus ir jų priedus.