Anglų kalba: kaip išmokti, kai trūksta laiko?

anglų kalbos kursai

Norintys išmokti užsienio kalbą arba ilgai stengiasi, bet vis nepasiekia rezultato, arba jį pasiekia (ir netgi gana greitai). Pastarieji tikriausiai yra susipažinę su https://www.kolibriometodas.lt/ pranašumais.

Interneto svetainėje https://www.kolibriometodas.lt/ publikuotas straipsnis „7 didžiausios psichologinės kliūtys mokantis užsienio kalbų. Kaip jas įveikti?“ Kaip matome žvelgdami į pavadinimą, straipsnyje aptariami barjerai, stabdantys progresą. Turbūt yra pasitaikę atvejų, kai norėjote ką nors išmokti, atlikti kokį nors darbą, bet laikui bėgant norai ir liko norais? Tai būsena, pažįstama tikriausiai kiekvienam. „Kolibrio metodo“ puslapyje šiuo klausimu pasisakoma išties įdomiai: laiko stoka palyginama su žaidimu, būdingu suaugusiems.

Ir štai mintis, priverčianti pamąstyti, ar tikrai to laiko stinga, ar užsienio kalbos mokymasis neįmanoma: jeigu pabandytumėte suskaičiuoti, kiek laiko per dieną praleidžiate prie TV ar be tikslo naršydami internete, laiko trūkumo įvaizdis subliūkštų. Iš pirmo žvilgsnio gal ir radikaliai atrodo, bet tai tiesa: laiko stoka kartais tėra… mitas! Mitas, kurį susikuriame ir plėtojame, apipiname dar įvairesniais mitais. Juk yra skirtumas: laiko neturime, laiko neatrandame, laiko neskiriame.

Neturime laiko. Gerai, sutinkame, kad būna dienų, kai nėra nei laisvos minutės. Pavyzdžiui, liko viena diena, o vis dar rašote baigiamąjį darbą. Arba turite verslą ir šis taip įsisuko, kad kas penkiolika minučių sulaukiate skambučio, turite parengti kalnus sutarčių ir t. t.

Neatrandame laiko. Kita situacija – kai laiko nerandama. Jau pusmetį viliamės pradėti sportuoti ar mokytis kalbos. Bet noras neperauga į procesą. O kai nėra proceso, tai ir rezultatas neateina. Viskas taip logiška, kad net nuobodu.

Laiko neskiriame. Tai dar vienas minėtinas punktas. Jis panašus į „neatrandame“. „Neskiriame“ – kai atrandame laisvą pusvalandį, bet jo neišnaudojame efektyviai. Žinoma, kartais geriau pailsėti, o ne imtis naujų darbų, tačiau svarbu, kad kiekviena diena nebūtų sudaryta kokių dvidešimties poilsio pusvalandukų.

O jeigu norite ir laiko turėti, ir kalbos išmokti, užsukite į https://www.kolibriometodas.lt/ ir naudokitės teikiamais pliusais. Verta ir straipsnius paskaityti, ir į kursus užsiregistruoti, nes užsiregistravus laukia pozityvus progresas.