Dažniausi furnitūros gedimai

furnitūra

Dažnai sakoma, kad tinama baldų priežiūra gali užtikrinti daikto funkcionalumą ir tuo pačiu ilgaamžiškumą. Deja, taip tik atrodo, kadangi praktika tokia, kad ilgainiui daiktai, tiksliau baldai, genda ir tai yra natūralu, dažniausiai susidėvėjimą lemia net ir paprasčiausias stovėjimas vienoje vietoje. Sugedusiems reikalingas remontas, tam tikra papildoma baldų furnitūra, kuri gali suteikti visumai daugiau funkcionalumo, pasirūpinti, kad baldas atgimtų iš naujo ir vėl veiktų taip pat puikiai.

 

Galima išskirti tam tikrus furnitūros gedimus, kurie pasitaiko dažniausiai. Žinoma, gedimai kinta priklausomai ir nuo paties baldo, net konkretaus gamintojo. Tam tikri prekiniai vardai dažniausiai pasižymi konkrečiais gedimais, tad juos įsigijus reikia skirti ir daugiau dėmesio. O kadangi šiuo metu internete galima rasti labai daug informacijos – jos skirti paieškoms tikrai verta.

 

Baldų furnitūra dažniausiai susiduria su žemiau mūsų pateiktais gedimais. Tikime, kad tai padės kur kas paprasčiau apsisaugoti nuo nesklandumų.

 

  1.     Gana dažni gedimai yra susiję su stalčiais, kurie metų eigoje dėvisi ir ilgainiui paprasčiausiai nebeatsidaro. Jeigu taip nutiko – reikalingas bėgelis, kuris gali Jūsų stalčiui sugrąžinti funkcionalumą. Jo keitimas yra greitas ir paprastas.
  2.     Taip pat furnitūra dažnai genda ir tokiu atveju, kai nuolatos darinėjami stalčiai, durelės ir panašiai. Nuo to dažniausiai atsiranda labai daug neįprastų garsų, kurie kelia diskomfortą ir tuo pačiu apsunkina daikto funkcionalumą. Siūlome įvertinti tai, kad garsai dažniausiai tik akustinė problema, tačiau jos netvarkant ilgainiui gali virsti didesne, baldas gali sulūžti.
  3.     Taip pat dėl nuolatinio dėvėjimosi ilgainiui durys gali netinkamai užsidaryti. Tai dažniausiai pasitaikantis gedimas spintose bei sekcijose. Žinoma, sutvarkomas taip pat paprastai, tačiau būtinos tam tikros dalys, dažniausiai keičiasi stipinai.
  4.     Stalčius gali ne tik strigti, tačiau taip pat ir netinkamai užsidaryti.
  5.     Tam, tikros baldo vietos ilgainiui labai dėvisi, tad galiausiai atrodo neestetiškai, tad reikalingas jų keitimas naujomis.

 

Gedimai gali būti įvairūs, tačiau svarbiausia, kad dauguma jų gana greitai ir paprastai sutvarkomi. Svarbiausia įsigyti reikalingas dalis tvarkymo darbeliams.