Motociklų prekyba – kur ieškoti?

 

Motociklas – tai daugiau nei tik transporto priemonė. Tai pramoga, tai būdas patirti daugiau adrenalino, o kai kuriems – visas gyvenimas. Ne veltui motociklininkai buriasi į grupes, palaiko vieni kitus, organizuoja renginius ir net turi savitas vidaus taisykles. Tad galima drąsiai teigti, kad motociklai padeda suburti bendruomenę ir padėti realizuoti save. Daugelis apie motociklą svajoja dar jauname amžiuje, tačiau rimtesnius modelius gali įsigyti kiek vėliau, kai atsiranda galimybės. Jei kaip tik svarstote įsigyti motociklą ar seną pakeisti nauju, svarbu žinoti viską apie motociklų prekybą. Dalinamės patarimais, kur galima ieškoti šios transporto priemonės.

Automobilių salonai

Jei jus domina naujo modelio ir naujos gamybos motociklas, vertėtų kreiptis į automobilių salonus ar konkretaus dominančio prekės ženklo atstovybes. Čia galėsite ne tik vietoje apžiūrėti ir išbandyti išsvajotą transporto priemonę, bet ir susitarti dėl dominančio motociklo pristatymo į Lietuvą, jei šis modelis dar nėra atkeliavęs. Žinoma, reikėtų turėti omenyje, kad nauji motociklai automobilių salonuose yra kur kas brangesni, todėl turite įvertinti savo turimą biudžetą ir galimybes.

Specializuotos parduotuvės

Bene populiariausią motociklų prekybą vykdo specializuotos parduotuvės, orientuotos tik į motociklų pardavimą. Jose galite rasti tiek naujų, tiek naudotų modelių. Tokių parduotuvių privalumas yra tas, kad čia galite rasti pakankamai didelį pasirinkimą, o kadangi jos specializuojasi tik motociklų prekyboje, gausite profesionalų aptarnavimą ir specialistai jums padės pasirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį variantą.

Skelbimų portalai

Dar vienas variantas, kurį renkasi dalis lietuvių – skelbimų portalai. Juose galite rasti labai platų naudotų motociklų pasirinkimą. Dažniausiai juos parduoda žmonės, tačiau pasitaiko, kad į portalus savo transporto priemones patalpina ir specializuotos motociklų ar naudotų transporto priemonių parduotuvės. Rekomenduojame motociklą pirkti iš tokių parduotuvių, o ne žmonių, nes tokiu atveju turėsite didesnę garantiją ir apsisaugosite nuo nekokybiško, daug defektų turinčio motociklo įsigijimo.

Turgavietės

Lietuvoje vis dar populiaru motociklą įsigyti automobilių turguje. Taip, čia galima rasti didelį pasirinkimą ir apžiūrėti motociklą vietoje, tačiau reikėtų vadovautis ta pačia taisykle kaip ir su skelbimų portalais. Ieškoti nuolatinių, tuo užsiimančių prekeivių ir vengti motociklo įsigijimo iš pavienių, neaiškių žmonių.