Virtualios realybės kambarys – ne tik vaikiškoms šventėms

vaikų pramogos

Lietuvoje pastaraisiais metais smarkiai populiarėja virtualios realybės žaidimų kambariai. Jau kuris laikas itin daug aktyvių pramogų organizatorių siūlo vis daugiau intelektualinių pramogų. Jos Lietuvoje itin populiarios. Pastebėję tokį lietuvių susidomėjimą, pramogų organizatoriai pasiūlė lietuviams išbandyti virtualios realybė s pramogas. Jos mūsų tautiečiams ypač tiko ir patiko.

Kas naujo virtualioje realybėje?

Tiems, kurie dar nežino, kaip veikia virtuali realybė reikėtų įsivaizduoti save kompiuteriniame žaidime. Būtent tokį įspūdį suteikia virtualios realybės akiniai, kurie VR kambaryje yra pagrindinis akcentas. Ir, žinoma, jutiminės lazdelės, kurios leidžia Jums virtualioje realybėje kažką veikti. Pavyzdžiui, pasiekti daiktus, juos judinti, kilnoti. Tai gali būti viena iš žaidime atlikti reikalingų užduočių.

Virtuali realybė – tik vaikams?

Labai dažnai VR aktyvios pramogos užsakomos vaikų gimtadieniams, krikštynoms ir kitoms vaikiškoms šventėms. Dažniausiai pramogas savo atžaloms užsakantys tėvai net nežino, kad ir jie gali smagiai praleisti laiką virtualios realybės kambariuose. Juk virtualios realybės prietaisai gali būti naudojami tiek vaikų, tiek suaugusių. O pramogos skirstomos pagal amžių ir pritaikomos pagal tai, kas jose dalyvauja.

Todėl suaugusių žmonių gimtadieniuose taip pat vis dažniausiai atsiranda VR pramogos. Daugelyje Lietuvos didžiųjų miestų esantys virtualios realybės žaidimų kambariai siūlo įvairius žaidimus ir interaktyvias atrakcijos, pritaikytas suaugusiems. Jos gali būti netgi su siaubo ar trilerių elementais. Tai gali būti žaidimas poromis, pasivažinėjimas itin aukštuose kalneliuose, užduotys kosminiame laive, gaudynės veidrodžių labirintuose bei daugybė įvairių kitokių virtualių pramogų. Tai puikus pasirinkimas išbandyti kažką naujo gimimo dienos ar kitos šventės proga.

Be to, atėjus šiltajam metų laikui, virtualios realybės kambariuose itin dažnai skelbiamos akcijos mergvakariams ir bernvakariams. Virtualios realybės kambarys gali būti puiki pramoga tokios šventės metu. Be to, grupėms taikomos įvairios nuolaidos. Todėl planuojant tokį vakarą savo draugei ar draugui, reikėtų iš anksto apgalvoti, apie tai, kad virtualios realybės kambarys galėtų būti kaip viena iš šios dienos pramogų. Pavyzdžiui, kaip vienas iš jaunikio ar nuotakos išbandymų. Viena valanda virtualioje realybėje tikrai paįvairins šią dieną, suteiks neišdildomų įspūdžių, bei leis pajusti potyrių, kurių galbūt niekuomet nesiryžtumėte patirti realybėje. O paskutinis viengungiškas vakaras tam yra puiki proga.

Tekomenduojame VR pramogas pradėti nuo VRmatrica.lt žaidimų kambario Kaune.